Home Krajiny Hipihipi jéééj, alebo priznanie pred skokom do neznáma

Hipihipi jéééj, alebo priznanie pred skokom do neznáma

0

Je to zvláštny pocit zobudiť sa ráno a vedieť, že ten dlho očakávaný deň nadišiel. Po viac ako rok trvajúcich prípravách je dnes ten čas vydať sa na cestu, odísť z práce, od rodiny, priateľov a ísť do neznáma. Ako sa cítim? Popravde, zmiešane.

Predtým, ako som sa vydal na cestu okolo sveta, som mal to šťastie spoznať úžasných ľudí z rôznych kútov sveta, pracovať pre fantastických šéfov a užívať si čo najviac času sa dalo s rodinou. Áno, šťastie bolo vždy na mojej strane. A práve preto je oveľa ťažšie povedať zbohom. Ale to je dobrá vec.

Vždy, keď je ťažké povedať zbohom, znamená to, že niečo máme zo srdca naozaj radi.

Teraz som na ceste na letisko, aby som chytili môj prvý let do Londýna. Ten ma dostane bližšie k mojej vysnívanej destinácií – k Islandu. Len letmý pohľad na lietadlo mi v hlave rozprúdil asi milión otázok – kam ma to zavedie? Čo ma tam čaká? Budem to stále ja, keď sa vrátim späť?

Ale, čo na tom záleží?! Jediné čo teraz cítim, je čisté vzrušenie. A hlad. Tak sa teším na snack v lietadle. Dúfam, že ešte stále podávajú tie malé syrové panini… 🙂

Ďakujem za prečítanie

Ahoj! Som obyčajný chalan zo Slovenska zbalený v malom ruksaku, ktorý sa už tri roky túla po svete. Cestovanie je môj život a tak pomáham ostatným Slovákom k skvelým cestovateľským zážitkom.

Pridaj sa k ďalším už vyše 500+ cestovateľom, ktorí pravidelne dostávajú tie najlepšie tipy ako cestovať lepšie a za menej!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here