Je to zvláštny pocit zobudiť sa ráno a vedieť, že ten dlho očakávaný deň nadišiel. Po viac ako rok trvajúcich prípravách je dnes ten čas vydať sa na cestu, odísť z práce, od rodiny, priateľov a ísť do neznáma. Ako sa cítim? Popravde, zmiešane.

Predtým, ako sme sa vydali na našu dlhú dvojročnú cestu okolo sveta, sme mali to šťastie spoznať úžasných ľudí z rôznych kútov sveta, pracovať pre fantastických šéfov a užívať si čo najviac času sa dalo s našimi rodinami. Áno, šťastie bolo vždy na našej strane. A práve preto je oveľa ťažšie povedať zbohom, ako sme si mysleli. Ale to je dobrá vec.

Teraz sme na ceste na letisko, aby sme chytili náš prvý let do Londýna na tejto ceste. Ten nás dostane bližšie k našej vysnívanej destinácií – k Islandu. Len letmý pohľad na lietadlo mi v hlave rozprúdil asi milión otázok – kde nás to privedie? Čo nás tam čaká? Budeme to stále my, keď prídeme späť?

Ale, čo na tom záleží?! Jediné čo teraz cítim, je čisté vzrušenie. A hlad. Tak sa teším na snack v lietadle. Dúfam, že ešte stále podávajú tie malé syrové panini… 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here